Krejčí o neúspěchu na fotbalovém mistrovství
Kapitán fotbalové reprezentace Ladislav Krejčí po vyřazení ve skupinové fázi mistrovství světa v Americe připustil, že kritika národního týmu je oprávněná. Odmítl nicméně, že by někdo z hráčů neodevzdal maximum.
"Mistrovství světa, splněný sen mnoha z nás, velké privilegium i čest naši zemi zrovna tady reprezentovat. Zároveň ale i zklamání, jak to celé dopadlo. Zažívám ho z naší prezentace a fungování už mnohem déle, než byl jen tento turnaj. Nesmíme skončit pouze u kritiky a hodnocení, ale začít proměňovat slova v činy," uvedl Krejčí.
Jeho tým na šampionátu uhrál v papírově přijatelné skupině jediný bod a skončil v tabulce na posledním čtvrtém místě.