Největší české naděje v rychlostní kanoistice pro olympijské hry v Tokiu vstoupily do sezony medailovými úspěchy. Kajakář Josef Dostál obsadil na Světovém poháru v Szegedu na kilometru druhé místo, kanoista Martin Fuksa skončil třetí. V obou závodech zvítězili němečtí reprezentanti - kajakář Jacob Schopf a kanoista Conrad-Robin Scheibner.

Tenistka Karolína Plíšková si na turnaji v Římě potřetí za sebou zahraje o titul. Devětadvacetiletá česká hráčka si v dnešním semifinále poradila 6:1, 3:6 a 6:2 s Petrou Martičovou z Chorvatska.

Čeští hokejisté v posledním přípravném zápase před mistrovstvím světa porazili Rusko 4:0 a vyhráli České hry v Praze. V konečném hodnocení seriálu Euro Hockey Tour obsadili druhé místo za sbornou, na čemž dnešní výsledek již nemohl nic změnit.