Tenistka Krejčíková si v Hertogenboschi zahraje po dvou letech o titul
Tenistka Barbora Krejčíková v semifinále turnaje v Hertogenboschi porazila 6:3, 7:6 Magdu Linetteovou z Polska a po dvou letech si zahraje o titul. V neděli nastoupí proti 484. hráčce světa Robin Montgomeryové z USA, která do finále došla až z kvalifikace,
"Je super být ve finále po tom všem, čím jsem si letos prošla," připomněla v televizním rozhovoru na stanici Sport1 Krejčíková zdravotní potíže, kvůli kterým v sezoně přes dva měsíce nehrála.
Krejčíková v úvodní sadě jako první přišla o podání, ale nakonec ji získala pro sebe. Ve druhém setu smazala manko 3:5 a vybojovala tie-break. V něm vítězka dvou grandslamů prohrávala 0:3, ale skóre otočila a na cestě do finále neztratila ani set.