Žena v Bílině podle policie fyzicky napadla ministryni Mrázovou, bez zranění
Čtyřiačtyřicetiletá žena v Bílině podle policie o víkendu slovně a fyzicky napadla ministryni pro místní rozvoj Zuzanu Mrázovou (ANO). Policie vyloučila politický motiv. Konflikt se obešel bez zranění, uvedla dnes policie na síti X. Mrázová byla před nástupem do ministerské funkce v Bílině starostkou.
Žena je obviněná z nebezpečného vyhrožování. S návrhem na její umístění do vazby státní zástupce nesouhlasil. Žena je hospitalizovaná ve zdravotnickém zařízení, dodali policisté. Základní sazba za nebezpečné vyhrožování podle trestního zákoníku je trest až rok vězení.