Babiš přivítal dohodu mezi USA a Íránem s opatrností, doufá v ukončení konfliktu

Premiér Andrej Babiš (ANO) vítá dohodu mezi Spojenými státy a Íránem o ukončení války s opatrností. ČTK napsal, že k jejímu podpisu zbývá ještě cesta. Doufá, že podmínky budou dodrženy a konflikt definitivně skončí. Dojednání dohody oznámily USA a Írán v noci na dnešek. Podepsána má být v pátek.

"Je to konečně dobrá zpráva, zatím jsem raději opatrný, protože od dohody k podpisu ještě nějaká cesta zbývá, ale doufám, že všechny podmínky budou dodrženy, konflikt definitivně skončí a situace na Blízkém východě se vrátí do normálu," uvedl Babiš.