Další zprávy ze sportu:

Český tenista Tomáš Berdych vypadl ve čtvrtfinále turnaje v Kuala Lumpuru po třísetové bitvě se Španělem Davidem Ferrerem. Třetí nasazený sice vyhrál úvodní sadu 6:4, ale další dvě ztratil 5:7 a 4:6. Ve čtrnáctém ročníku České námořní rallye na jachtách Elan 340 zvítězila posádka kapitána Víta Červenky, kterou tvořili společně s olympioničkou Veronikou Fenclovou za kormidlem ještě Zdeněk Třeček, Michal Kalousek, Jiří Bíba a Martin Filip. V průběhu čtyř dnů čekalo na posádky osm rozjížděk a šest z nich vyhrál Červenkův tým. Na druhém místě skončil obhájce prvenství kapitán Ladislav Smutný z Brna, kterému vyšel útok v závěrečné rozjížďce, v níž odsunul na třetí příčku Jana Hirnšala.

Českým skokanům na lyžích příliš nevyšel domácí závod letní Grand Prix. Nejlepší z nich Jakub Janda skončil v Liberci devatenáctý, bodovali ještě 23. Lukáš Hlava a 27. Jan Matura.

Autor: Peter Gabaľ