V Krkonoších začaly opět jezdit cyklobusy

V Krkonoších v soboty vyjely první cyklobusy letní sezóny. Veřejná doprava Královéhradeckého kraje zahájila 25. dubna 2026 provoz sezónních turistických a cykloturistických linek. Provoz bude spuštěn ve dvou vlnách - zbývající spoje se k síti připojí 23. května. Rozšířená nabídka spojů má zajistit dostupnost atraktivních lokalit v Krkonoších, Orlických horách, Českém ráji i v polském pohraničí.