Rallye Hustopeče vyhrál Pech a snížil náskok Valouška v čele MMČR

Václav Pech s produkčním mitsubishi se stal vítězem Agrotec Rallye Hustopeče, čtvrtého podniku mezinárodního mistrovství České republiky v automobilových soutěžích. Druhé místo obsadil lídr průběžného pořadí seriálu Pavel Valoušek startující s podporou továrního týmu Škoda, třetí byl úřadující domácí šampion Roman Kresta s peugeotem. Pech vyhrál páteční etapu hustopečské soutěže a na prvním místě se udržel i v průběhu druhého dne. Vyhrál v sobotu totiž čtyři z šesti měřených testů. V cíli měl Pech na druhého Valouška náskok necelých devíti vteřin. Kresta, který jel stejně jako Valoušek se speciálem kategorie S2000, za nejrychlejším mužem asfaltové rallye mezi vinicemi na jihu Moravy zaostal o 28 vteřin.