Pohotový střelec Ordoš zajistil Slovácku vítězství nad Slavií

Fotbalisté pražské Slavie prohráli v 22. ligovém kole v Uherském Hradišti se Slováckem 0:2 a pozice jejich kouče Josefa Csaplára je ohrožena. Představenstvo klubu v úterý vyjádřilo s posledními výsledky hlubokou nespokojenost a naznačilo, že další bodová ztráta může trenéra připravit o místo. Domácím zajistila vítězství zlepšená hra v druhém poločase a přesná koncovka Michala Ordoše. Obě jeho branky padly po akcích střídajícího Ivany, který přišel do hry v 58. minutě. Na podmáčeném trávníku za hustého deště vsadila Slavia na aktivnější hru. Trenér Csaplár ještě zkusil v závěru ve snaze o vyrovnání zařadit do hry zkušeného útočníka Kuku, jenže Slovácko pět minut před koncem potvrdilo své vítězství druhou brankou. Ivana založil další útočnou akci a poslal do úniku Polácha, po jehož akci dopravil míč z kaluže vody do sítě znovu Ordoš.