Biatlonistka Gabriela Koukalová přišla krátce před cílem o triumf v závodu Světového poháru s hromadným startem v Anterselvě a v italském středisku dojela třetí. Před úřadující vítězku seriálu se nečekaně dostala Němka Nadine Horchlerová, druhá skončila její krajanka Laura Dahlmeierová. Eva Puskarčíková obsadila 11. místo a o tři příčky za ní skončila Veronika Vítková.

Lyžařka Kateřina Smutná vyhrála ve Svatém Mořici La Diagonelu na 50 km klasicky a ovládla druhý závod Ski Classics v dálkových bězích za sebou.

Tenistky Karolína Plíšková a Barbora Strýcová postoupily do osmifinále Australian Open. Zatímco turnajová šestnáctka Strýcová zvítězila nad Francouzkou Caroline Garciaovou 6:2 a 7:5, Plíšková v Melbourne v duelu otočila zápas s Jelenou Ostapenkovou. Pátá nasazená hráčka už s Lotyškou prohrávala ve třetí sadě 2:5, ale nakonec zvítězila 4:6, 6:0 a 10:8.