Hokejisté Litvínova porazili v úvodním duelu osmifinále play off Ligy mistrů Frölundu 2:1. Dlouho bezbrankový zápas načal gólově po jeho polovině obránce Karel Kubát, na začátku třetí třetiny vyrovnal v přesilovce Andreas Johnson. O výhře nad suverénem švédské nejvyšší soutěže rozhodl ve 46. minutě rovněž v početní výhodě útočník Robin Hanzl.

Česká tenistka Karolína Plíšková vstoupila do turnaje Elite Trophy v Ču-chaj vítězstvím 6:4, 3:6, 6:2 nad Srbkou Jelenou Jankovičovou.

Běžec na lyžích Lukáš Bauer si koncem října zlomil palec levé ruky. Stříbrný medailista z klasické padesátky na únorovém mistrovství světa ve Falunu doufá, že sádru sundá včas, aby na konci listopadu stihl start sezony, v které absolvuje závody Světového poháru a dálkové série Ski Classics. Osmatřicetiletý Bauer si palec zlomil po pádu na kolečkových lyžích na kempu na Dachsteinu.