Kladenští volejbalisté získali mistrovský titul. V šestém finále extraligy ve své hale zvítězili nad Duklou Liberec jednoznačně 3:0 a celou sérii vyhráli 4:2 na zápasy. Kladno v nejvyšší domácí soutěži triumfovalo po pěti letech, jakožto pokračovatel Odolena Vody vyhrálo podeváté v historii.

Skoro osm tisíc běžců v neděli vyrazí do ulic při Pražském mezinárodní maratonu. Šestnáctý ročník závodu přilákal rekordní počet startujících a již začátkem týdne museli pořadatelé zastavit registrace. Počet přihlášených se vyšplhal na 7900 běžců, což je o třicet procent více než loni. Pořadatelé by pro Pražský mezinárodní maraton rádi získali tzv. zlatou známku IAAF Road Race, kterou má jen pár vyvolených.

Česká tenistka Lucie Šafářová vypadla na antukovém turnaji v Římě ve čtvrtfinále po porážce 6:7 a 4:6 se Španělkou Marií José Martínezovou.