Na Ještěd v trenýrkách
Dvanáct otužilců vystoupalo na liberecký Ještěd jen v trenýrkách|Foto: Radek Petrášek, ČTK
Skupina otužilců se vydala na vrchol liberecké dominanty s velmi omezenou výbavou - kromě kraťasů nebo trenýrek měli na sobě už jen rukavice a čepice. I tak se jim při teplotách lehce pod bodem mrazu podařilo dosáhnout cíle za přibližně padesát minut. Akce Na Ještěd v trenýrkách je pomyslným pokračováním otužileckého Memoriálu Jáchyma z Hradce.







