Rychlobruslařka Karolína Erbanová obsadila na Světovém poháru v Salt Lake City dvanácté místo na 1000 metrů v čase 1:15,24. Česká reprezentantka zaostala o více než tři sekundy za nejrychlejší Brittany Boweovou z USA, jež vyhrála v novém světovém rekordu 1:12,18. Třiadvacetileté Erbanové se nepodařilo na její nejoblíbenější trati dostat do elitní desítky, což se jí povedlo před týdnem v Calgary, kde byla osmá.

Motocyklový jezdec Jan Veselý původně plánoval, že nadcházející Rallye Dakar bude sledovat jen v televizi. Telefonát od manažera týmu Moto Racing Group Ervína Krajčoviče však všechno změnil. Místo rekonvalescence po náročné operaci se posedmé v kariéře postaví na start legendární soutěže. Veselý věří, že se s podmínkami na náročné soutěži vyrovná. Libereckého rodáka trochu uklidňuje, že Dakar bude odstartován až na začátku ledna. Radost mu neudělali pořadatelé volbou tratě. Nepojede se v Peru a účastníky tak čeká méně dun a více technických pasáží na území Argentiny. "Malinko se toho bojím. Dakarská rallye se hodně změnila. Postupně se to od písečných etap, dun a pouště přesouvá do hor a k zimě. Už letos bylo písku minimálně a naopak bylo hodně zimy, deště a nízkých teplot. Já jsem teplomilný člověk a a priori jezdím na Dakar proto, že tam je teplo," pousmál se Veselý.