Čeští fotbalisté v druhém utkání kvalifikace o postup na mistrovství světa překvapivě remizovali doma s lídrem žebříčku reprezentací FIFA Belgií 1:1. Domácí poslal v 50. minutě do vedení do vedení Lukáš Provod, ale za deset minut vyrovnal Romelu Lukaku. Český celek má po dvou zápasech skupiny E na kontě čtyři body, ve středu v úvodním duelu kvalifikace zvítězil na neutrální půdě nad Estonskem 6:2. Belgie je o skóre druhá. Na šampionát do Kataru v příštím roce postoupí přímo pouze vítěz skupiny, týmy z druhých míst čeká play off.

Vítězem Valašské rallye, která zahájila novou sezonu mistrovství České republiky v automobilových soutěžích, se stal Rus Nikolaj Grjazin. Pilot vozu Volkswagen Polo porazil druhého Jana Kopeckého o 46 sekund, třetí místo obsadil s odstupem dalších necelých čtyř sekund Filip Mareš.